Zeytinli Rock Festivali

Her sene sabırsızlıkla beklenen açık hava festivallerinden biri olan Zeytinli Rock Festivali 19-23 Ağustos tarihlerinde Zeytinli Dalyan Sahili’nde gerçekleşecek. Deniz kıyısında kurulacak olan sahne ve kamp alanları binlerce katılımcıya harika bir eğlence sunacak. Deniz, kum, güneş ve rock müzik sloganıyla müzikseverlere muhteşem 4 gün yaşatacak festival 19 Ağustos Çarşamba akşamı özel bir parti ile başlayacak.  Şebnem Ferah, Duman, Teoman, Özlem Tekin, Demir Demirkan, Pentagram, Feridun Düzağaç, Nükleer Başlıklı Kız, Redd, Hayko Cepkin, İskender Paydaş gibi isimlerin sahne alacağı festivalde günü birlik giriş veya 4 günlük konser boyunca kamp kamp kurarak konaklama seçeneğiniz mevcut.

Bu seneki festivalde diğerlerinden farklı olarak alternatif bir sahne yer alacak. Gençlerin sahne alacağı Keşif Sahnesi müzik piyasasına güçlü giriş yapan Yüzyüzeyken Konuşuruz, Eskiz, Son Feci Bisiklet, Gizem Berk, Burcu Tatlıses gibi grup ve sanatçıları ağırlayacak.

Tek günlük giriş 40 TL,  kombine 80 TL, kombine+kampın 100 TL olarak fiyatlandırıldığı ön satış döneminde biletlerin fiyatları uygunken ve tabi ki daha da önemlisi biletler tükenmeden alın deriz .

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir