Kağıttan Ayakkabı mı Olurmuş Demeyin!

Sürekli yeni modeller çıkaran Dogo bu sefer büyük çılgınlık yaparak kağıt ayakkabılarla karşımıza çıkıyor. Birbirinden güzel desenler babet, bileksiz ve bilekli tarzlarda paperwork modellerinde de mevcut. İlk düşünülen kağıttan ayakkabı mı olur, ıslanır, yırtılır olmasına rağmen sizler için yağmurda da giydim, su geçirmez olduğunu tasdik ettim ve hiç bir sıkıntı yaşamadım. Yırtılmaz, su geçirmez, ayağınızda ayakkabı yokmuş gibi hafif, rahat ve ilgi çekici. Kot – tişört sıradanlığına Dogo ayakkabılarınızla renk katabilirsiniz. Erkek ve bayan modellerinde çeşitliliğin fazla olması seçim yaparken sizi de zorlayacağa benziyor.

Kağıt ayakkabı almaya karar verdikten sonra model ve desen seçimi beni biraz zorladı. Çünkü hepsi ayrı güzeldi. Pandas In Love  ve Rhythm of İstanbul arasında kalsam da renkli ve hareketli oluşundan dolayı ben seçimim İstanbul sokaklarından yana oldu. Desenini çok beğendiğim için ayakkabıyla takım olarak hem de ayrı kullanabileceğim çantasını da kaçıramazdım. Çantalarda, iPad kılıflarında da kağıttan tasarımlar mevcut. Aynı desende tercih ettiğim için Tall Bag modelini aldım. Polypropan malzeme üzerine yapılan dijital baskıları hem çok canlı hem de kaliteli.

dogo_shoes_bags
Birbirinden güzel seçenekler için sitesinden bakabilirsiniz veya benim gibi denemeden, görmeden alamam diyenlerdenseniz  Armada Dogo mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir