Eğlenceli ve Sevimli Ayakkabılarım: Dogo Shoes

Ayakkabınızla tarzınızı ortaya koyanlardan mısınız? Sıradan kalıplardan kurtulup içinizdeki enerjiyi yansıtacak, İstanbul Boğazı’ nı, Eiffel Kulesi’ ni, Marilyn Monroe’yu ve daha bir sürü deseni ayakkabı ve çantalarınızda görmek istemez misiniz? Fazla renkten ve iddiadan hoşlanmayanlar için sade ve şık tasarımlar varken çılgın ve eğlenceyi dibine kadar yaşayanlar için de yaratıcı tasarımlar yapılmış.
Mağazanın içine girdiğimde kendimi kaybedip ne alacağımı şaşırsam da ilk tercihim Oxford modellerinden yana oldu. Dış görünüşlerinin yanı sıra rahat olmaları da ayakkabıları almam da çok büyük etken oldu. İnternet’ te görüp almaya cesaret edemediğim ürünleri Ankara Armada Alışveriş Merkezi’ndeki Dogo Mağazası’ nda yüzlerce çeşit içinden deneyerek seçmem de daha iyi oldu. Kurbağa sevgimden dolayı ilk tercihim: Wrak Oxford oldu.

Ayakkabılarda sıradan takılmaktan yanaysanız tişörtünüzle, çantanızla, dizüstü bilgisayar kılıfınızla, telefon kabınızla tarzınızı yansıtabilirsiniz. Tişört, çanta, saat, ayna ve bileklik, yastık gibi bir sürü çeşidiyle Dogo tam bir tasarım harikası.

Gündelik ve spor kullanım dışında şıklığından ödün vermeyen bayanlar için  topuklu ayakkabı, çizme ve babet seçenekleri de var. Farkıyla ve tarzıyla anılmak istenen gelin adayları sizin  için yapılan özel tasarım çanta ve ayakkabılara düğün alışverişinde bakmadan geçmeyin derim. Benim içlerinde en beğendiğim modelin resmini de yazıya ekledim ki  gelin adayları için tasarlanan ayakkabılar hakkında fikriniz olsun.

dogo
 

Dogo’nun sadece bayanlar için tasarım yaptığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Erkekler için tasarladıkları ayakkabılar ve tişörtler de birbirinden güzel. Bayanların, erkeklerde ayakkabı seçimini dikkate almasından dolayı da onların ilgisini çekecek ve farkınızı ortaya koyacak ayakkabıyı Dogo‘da bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir