Armada Jolly Joker Teoman Konseri

Sevilen sanatçılara ve gruplara ev sahipliği yapacak olan Armada Jolly Joker Yaz Konserleri Armada’da 20 Haziran’da Model konseriyle gerçekleşmeye başladı. Bu hafta sonu Teoman, 4 Temmuz Yaşar, 11 Temmuz Selami Şahin, 25 Temmuz Halil Sezai ve 1 Ağustos’ta Mehmet Erdem’in katılacağı Armada Jolly Joker etkinlikleri her tarz müzikseverin eğlenebileceği bir programla karşımıza çıkıyor.
Açık otoparkta gerçekleşecek olan konserlerin kapı açılışı 20:00 ve konser başlangıcı 21:30 olarak açıklanmış. Biletix’ den bilet alabileceğiniz gibi Armada Alışveriş Merkezi’nden yapacağınız 100 liralık alışveriş ile tek kişilik biletinizi danışmadan da alabilirsiniz. Bir hafta önceki cumartesi ile konser gününe kadar olan günlerde yaptığınız 100 liralık alışverişin fişi ve danışmadan çıkartacağınız Armada Kart ile konser biletine sahip olabilirsiniz. Bu demek olmuyor ki 200 liralık tek alışverişle 2 bilet alırım. Aynı gün içinde aynı kişinin bir bilet alma hakkı olduğunu da gözden kaçırmayın. Ayrıca sosyal medya üzerindeki yarışmalar ve fırsat sitelerinden de takip edip bilet edinebilirsiniz.

TEOMAN

Ülkemizin önde gelen rock müzisyenlerinden Teoman  uzun bir aradan sonra hayranlarıyla Armada’da buluşuyor.

Müzik hayatına kendi kurduğu Mirage müzik grubuyla 1986’da vokalist olarak başlayan Teoman bu grup dağıldıktan sonra bir çok grupla çalıştı fakat sonunda müzik kariyerine tek başına devam etmeyi tercih etti. Roxy Müzik Yarışması’nda aldığı en iyi beste ve en iyi söz ödülü aldıktan sonra 1996’da ilk albümünü çıkarttı.

Çıkarttığı albümler arasında en çok ses getiren ise 200 yılında çıkarttığı üçüncü albümü olan “On yedi” adlı albümü oldu. Paramparça, 17, İki Yabancı gibi hala bıkmadan dinlediğimiz şarkıların yer aldığı albümün remix versiyonunu da 2001 yılında müzik marketlerde görmeye başladık.

Daha sonraki yıllarda da çıkarttığı albümlerle  10 stüdyo, 5 remix, 2 soundtrack, 1 best of albümü bulunmaktadır. 4 Ağustos 2011 yılında müziği bıraktığı  yönündeki açıklamasından sonra 24 Kasım 2012′ de müziğe tekrar döneceğini açıklayarak hayranlarını sevindirdi.  Bu yıl da çıkarttığı Eski Bir Rüya Uğruna adlı albümüyle de hayranlarını oldukça mutlu etti. 

Hazır müzik hayatında yeni bir patlama yaşadığı dönemdeyken Teoman konserini kaçırmamanızı tavsiye ederim.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir